אודות אליעד יהלום

אליעד יהלום, יליד ישראל, הינו צלם-אמן פופולארי אשר פרץ לתודעה הישראלית בשנת 2007. שלוש שנים לאחר מכן כבר נבחר לאחד מעשרים הצלמים הטובים בישראל, עוד לפני הגיעו לגיל 30. באמתחתו תערוכות רבות ויצירות אמנות הנמכרות בשוק הבינלאומי.

יהלום הינו בן לשליחים של הסוכנות היהודית. בילדותו עבר לאירופה במסגרת relocation ומצא עצמו מסתובב במדינות שונות, חווה ריחות, טעמים, נופים ואווירה שונה ומרתקת. הדבר היווה בסיס לסקרנותו וחיפוש אחר תיעוד רגעים אלה, ומכאן הדרך לצילום הייתה קצרה. בבגרותו בחר באמנות כעיסוקו. מטרתו של יהלום לתעד את רגעי הקסם הנדירים שבטבע ובמציאות היומית המשתנה, לעבד ולשייף את החומר הנא עד שיגיע לפסגת יופיו, ומשם להביא את היצירה המושלמת לקירות ביתנו. כיום מתמחה יהלום בעיצוב פנים / Interior design לבתים פרטיים, בתי-מלון, משרדים ומוסדות. הוא עובד עם מיטב האדריכלים/ות והמעצבים/ות, ונחשב מעצב קירות מהשורה הראשונה. 

יצירותיו זוכות לשבחים מאנשי מקצוע ומלקוחות פרטיים; יצירותיו עוצרות נשימה ומציפות את המתבונן ברגשות של הזדהות, שמחה, וסקרנות. צילומיו טומנים בחובם סיפורים אנושיים מהחיים ויוצרים אצלנו אינטימיות והזדהות. תמונותיו של יהלום מלאות תשוקה ומאופיינות בקומפוזיציות קסומות, והן נעות על סקאלה רחבה של צבעוניות מצד ודיכוטומיה של שחור לבן מאידך.

“מרתק, שונה, ייחודי, יפהפה” הם חלק מהשבחים להן זוכות יצירותיו בקרב אוצרי אומנות, אדריכלים, מעצבי פנים ולקוחות פרטיים המבקשים להשקיע בטוב טעם בבית או במשרד, על מנת לקבל את הטאץ’ האחרון בעולם העיצוב.

אליעד יהלום יליד תל-אביב ישראל. בוגר בית-הספר ‘גברא’ לצילום / ‘מכללת מנטור’ לעיצוב /  בעל תואר ראשון מורחב בתקשורת, מדע-המדינה ויחסים בינלאומיים, אוניברסיטת בר-אילן / תואר שני מהפקולטה למשפטים, אוניברסיטת בר-אילן / תואר שני Executive MBA מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

מרתק, שונה, ייחודי, מושך אלו הם חלק ממילות התיאור והשבחים להן זוכות תמונותיו של אליעד אוצרי אומנות, אדריכלים, מעצבי פנים, אנשי עסקים
ואנשים פרטיים המבקשים להשקיע בעיצוב חלל הבית או המשרד על מנת שיראה "קצת" אחרת

אליעד יהלום מציג את יצירותיו בתערוכות וגלריות בארץ ובעולם.
בתערוכות אלו הצופה נפגש עם מגוון רחב ומרהיב של צבעים, צורות וקומפוזיציות, פרי יצירותיו של האמן.

תערוכות

אליעד יהלום - גלריית האמן

אליעד יהלום עובד עם מיטב האדריכלים/ות והמעצבים/ות ויוצר באמצעות יצירותיו את המגע העיצובי האחרון לבית ולמשרד.

לפני שנים מספר, החל יהלום במסע לרחבי יבשת אסיה (סין, הודו, תאילנד) שם שקד על צילום תמונות נוף עוצרות נשימה. בהמשך, נתן גיחות להעמקת הקשר הרגשי עם ארה”ב ותיעד שם אורח חיים אורבאני, צעיר, תוסס וצבעוני. בין יצירותיו של יהלום, ניתן למצוא תמונות אווירה קסומות מהונגריה, מקסיקו וגרוזיה (גיאורגיה). מבנה דומם וסביבה מישראל, צרפת, איטליה ושוויץ ומדינות רבות נוספות דוגמת הפיליפינים, אירלנד, הולנד, הונג קונג וסין, אוסטריה וגרמניה, ועוד ועוד.

“פשטות היא התחכום האולטימטיבי” אמר ליאונרדו דה וינצ’י וצדק, מספר יהלום ומצודד באמרה זו ביצירותיו. “המטרה שלי היא להכניס את המציאות שמדברת אלינו לבית. ליצור תמונות ריאליסטיות, פשוטות ומדויקות תוך התמדה, סבלנות והמתנה לרגעי השיא לקבלת ויז’ואלים מושלמים”.

ביוני 2010, זכה יהלום להגשים את חלומו ולפתוח חדר תצוגה מושקע ומרהיב במגדלי ב.ס.ר 2, קומה 22 ברמת גן.

בחדר התצוגה ניתן ליהנות ממראה מרהיב של מרבית יצירותיו ולקיים פגישת ייעוץ לבחירת התמונה, גודל, אופן הדפסה ועוד. כמו כן, ניתן לקבל ייעוץ האישי בבית הלקוח על מנת לבחון את החלל ולהתאים את היצירה האידיאלית למקום ולדיירים.

את הצילומים של יהלום ניתן להזמין במגוון גדלים המצויים באתר וכן בהתאמה אישית; יצירות במידה של 50 על 70 ס”מ ועד יצירות מרשימות בגודל 3 מטרים.

את התמונות של יהלום מזמינים על קנבס שווייצרי איכותי המגיע עם אחריות לכל החיים, ממש כך. ההדפסה מבוצעת בשיטת ‘התזת פיגמנטים’ ומגיעה ברמת גימור גבוהה וליטוש קפדני ואסתטי. בשנים האחרונות ישנו גם ביקוש גבוה להדפסה על זכוכית אקרילית היוצר אפקט של ‘וואו!’ ומשדרת יוקרה. כמו כן, ניתן להזמין אותם כטפט להדפסה על גבי קיר שלם.

 

דילוג לתוכן