יצירות אמן לבתי-מלון, משרדים ובתים פרטיים

תמונות נוף

בקטגוריה זו של תמונות נוף מקופלים סודות היקום הנחשפים למתבונן במלא הדרם. מפרצים מופלאים לצד שדות מוריקים, צוקים איתנים ויערות של חורש, גלים של ים והרבה שמיים. אלו מקצת המרכיבים המשתקפים זה בזה, נושקים זה לזה ומרכיבים יחד את תמונת הנוף המושלמת. בחירתה של תמונת נוף בעיצוב הבית, תכניס את הטבע המתפרץ מן התמונה לחלל הבית כפיסת גן עדן השמורה רק עבורכם. אין תחליף לצבעוניות והתעוזה שהטבע מייצר עבורנו בכל הזדמנות. נופים, אינם רק הרים מושלגים או מפלי מים.

נוף הוא זה הנשקף מחלון המטבח, חולף על פנינו בנסיעה שבשגרה או מהווה זיכרון ילדות נשכח. התבוננות בתמונת נוף, שונה מאדם לאדם ומייצרת חוויה אחרת, תלויה בעיני המתבונן בה. כך יתעדו גלים של ים שובבות נעורים או חופשת קיץ משפחתית. שדות מוריקים ישלחו אתכם אל זיכרון הקיבוץ בו גדלתם או פשוט יצרו תחושה של ירוק רענן. בתמונת נוף אפשרויות עיצוב רבות שכן בתמונה כזו תמצאו צבעוניות משלימה לצד חוויה אותה תרצו להנציח, אווירה שתבחרו להשרות או קונספט עיצובי שזקוק לביטוי, כזה שרק תמונת נוף יכולה לייצר.

בחירת תמונות נוף
במידה ובחרתם בתמונת נוף לעיצוב חלל מסוים, חשוב שתתנו לה את הכבוד הראוי בהיותה מלכת הקיר בה שובצה. תמונת נוף היא שחקן ראשי ואינה מספקת את מטרתה במידה והיא נבלעת בריהוט עמוס, צבעים שאינם תואמים או תמונות אחרות בגדלים שונים לצידה. לכן, חשוב לייחד עבורה מקום מרכזי ונקי בחלל החדר אותו בחרתם לעצב. תמונת נוף מתאימה לעיצוב החלל שלכם במידה והיא מתכתבת עם צבעי החדר או מהווה נקודת צבע מרכזית בחלל בהיר וחדגוני. תמונות נוף לבית

מעצבים רבים, בוחרים בתמונת נוף לעיצוב חדר השינה או הסלון כדי להשרות אווירה התואמת את החלל בו היא משולבת. כך לדוגמא נשתמש בתמונות ים, שמיים והרבה כחול ליצירת אווירה אופטימית ורגועה או תמונה המתעדת שקיעה בצבעים עזים המספקת תחושת חום ואינטימיות. תמונות הנוף המופיעות בקטגוריה זו, מאפשרות בחירה חכמה לכל סגנון עיצוב בעזרת שלל נופים אשר ביד אמן הונצחו ותומצתו לכדי תצלום שיהפוך את החלל העיצובי שלכם לבעל אמירה מיוחדת ואישית.

אנו מזמינים אתכם לבקר בשאר הקטגוריות המופיעות בחנות התמונות באתר ולהשלים את עיצוב הבית בעזרת אין ספור תצלומים מקסימים מכל העולם והארץ המתאימים כתמונות לסלון או תמונות למשרד, לחדרי ילדים או לכל חלל אחר שתבחרו לעצב בעזרת תמונות נוף וטבע, תמונות נוף אורבני, דומם ואבסטרקט. בממשק ידידותי ונוח, תוכלו להזמין את התמונה הרצויה במידות הדרושות לכם, מודפסת על קנבס או זכוכית אקרילית בהתאם לבחירתכם וכל זאת בחותמת האיכות של אליעד יהלום צלם-אמן.

תתחדשו.

דילוג לתוכן