נתיבים אניגמטיים, מיקסד מדיה - MM.Beno8

מונטנגרו, אירופה.

“נתיבים אניגמטיים”: צאו למסע ויזואלי מחבק, ברחוב קסום הנשקף ביצירת אמנות זו. המיזוג של אליעד יהלום בין נופים אורבניים שחור-לבן, לאיורים תוססים ומלאי עושר אמנותי הופך את ההברקה החד-פעמית הזו ליצירת אמנות מהפנטת. חוו את ההתרגשות של אמנות עכשווית בכלל ועולם המיקסד מדיה המשוכלל בפרט, תוך שאתם/ן שוקעים/ות באנרגיה של חיי העיר. יצירה זו מחזיקה בכוח עצום אשר מרים כל חלל, בין אם משרד מודרני, לובי אלגנטי של מלון או דירה עירונית אופנתית. ניתן להדפיס יצירה זו על זכוכית אקרילית, אלומיניום או כל חומר אחר אשר חשקה נפשכם ומתאים לחלל המבוקש.

0.00 

Product total
Options total
Grand total

רוצים/ות להתייעץ? בכיף! 😊

 

המונח טכניקה מעורבת או Mixed Media מתאר שילוב של כמה חומרים, סגנונות עבודה או טכניקות, ביצירת אמנות אחת. יהלום, אמן עכשווי רב-גוני, מבצע שיתופי פעולה פוריים עם אמנים ישראליים בעלי שם, ומביא טכניקה מעורבת יפהפייה, המתאימה לכל קיר או חלל הרוצים להביע מקוריות, חדשנות, ויופי.

בסדרה זו תוכלו למצוא שילובים של יצירות פופ-ארט צבעוניות של Beno, המשתלבות בצורה מופתית ביצירות שחור לבן של יהלום. התהליך אורך שבועות מספר, בהם יהלום בוחר, מרוקן מצבע ומדפיס את יצירותיו על זכוכית אקרילית או פלטות אלומיניום. משם ממשיך בנו ומשייף את החומר, ומסמן את החלקים אותם יצבע במין שפכטל מיוחד. לאחר כמה ימי ייבוש יתחיל תהליך היצירה המייגע הלוקח חודש ימים לפחות, הכולל ציור, ייבוש, ולסיום לכה אשר מחזיקה את החומר מבריק ויפה למשך עשרות שנים. תתחדשו! 🙂

חתימת האמן

איכות ללא פשרות

ליווי ושירות אישי

רכישה מאובטחת

משלוח מהיר

דילוג לתוכן