יצירות אמן לבתי-מלון, משרדים ובתים פרטיים

פלנטות- מהדורה מיוחדת

פלנטות ואיך נשלב אותן בחלל ביתנו
לא משנה אם יש לנו בית ישן, או שבדיוק התחדשנו בדירת חלומותינו, כנראה הדבר שהכי נצפה לו הוא עיצוב הפנים. העיצוב מקנה לבית את השיקוף של האישיות שלנו וגם מסייע לתחושת בטיחות ושלווה במרחב הפרטי שלנו. לכן, יש להקנות חשיבות לכל פריט שנכניס, דוגמת התמונות שיוצגו בכל חדר.

איך נבטיח עיצוב פנים הרמוני
כשניגש למשימת העיצוב חשוב להבין מה המטרה שלנו ומה אנחנו רוצים להרגיש. לפעמים לא נדע איך לאזן את עצמנו ונרצה הכול מהכול, ולכן חשוב לקחת נשימה עמוקה ונחשוב על התמונה הגדולה.
אחד הטרנדים הפופולריים ביותר בשנים האחרונות הוא רכישת אמנות מקצועית שתעטר את קירות ביתנו. ניתן לשים לב כי שילוב של תמונות יצירתיות ואלגנטיות ביותר, בכל סגנון שהוא, משקפות בדיוק את המטרה שציינו קודם לכן – ייצוג של העצמי שלנו ובו בזמן הבאת הרמוניה לבית.

איך נשלב את השמיים ומה שמעבר להם
כשנרצה להביא הביתה את תחושת הרוגע שחסרה לנו, נוכל לעשות זאת באמצעות רכישת תמונות מקצועיות בסגנון פלנטות.

אבל מה ייחודי כל כך בפלנטות?
ובכן חשוב להבין שלא מדובר בעוד פרק מסדרת מדע בדיוני בנטפליקס. דמיינו לרגע את עצמכם, הדירה בה אתם נמצאים, הרחוב בו הבית נמצא, העיר, וכך תמשיכו להגדיל את התמונה עד שתגיעו ממש עד השמיים עצמם. תראו איך מתוך כל הרעש וההמולה אתם צופים לפתע בתמונה מרהיבה, שקטה אבל עם צבעים מהפנטים ושובי לב – ההרגשה שחוויתם עכשיו, היא בדיוק הסיבה שתמונות אומן בסגנון פלנטות הן הפריט החסר בבית שלכם.

איפה נמצא תמונות כאלו
אליעד יהלום הוא צלם צעיר ומצליח, שבשנת 2010, ממש בתחילת דרכו, הוכרז בתור אחד מ-20 הצלמים הטובים ביותר בארץ. ואכן, עם חלוף השנים רבו פעילויותיו ברחבי העולם, כמו גם עבודותיו עם מעצבי פנים, אדריכלים, אנשי עסקים, וכמובן לקוחות פרטיים. לכן, את הגשמת החזון העיצובי שלכם בסגנון גלקסיה אומנותי, תוכלו לעשות עמו, כפי שרבים אחרים השכילו לעשות.

לסיכום
עיצוב פנים הבית שלנו הוא חשוב ביותר ואין להקל בו ראש. בין הטרנדים המיוחדים ביותר נוכל למצוא את ז’אנר הגלקסיה, שיביא לנו איזון והרמוניה לבית, לצד צבעים מהפנטים ואומנות יחידה במינה.

דילוג לתוכן