תמונות אמן לבית ולמשרד

תמונות למשרד

מציג 1–16 מתוך 33 תוצאות

תמונות למשרד

בעידן בו לחם=עבודה הוא הרבה מעבר לסלוגן, הפך המשרד לסוג של בית שני בו אנו מבלים שעות רבות ביממה. המשרד הוא המקום בו אנו אמורים לחוש במיטבנו. סביבת העבודה בין אם היא ביתית או ממוקמת בגורד שחקים, מהווה בסיס להצלחה שכן היא מכתיבה את האווירה בסביבת העבודה וממילא תורמת לתפקוד יעיל ואנרגטי. תמונות למשרד הן בין האלמנטים אשר יכולים ליצור סביבת עבודה נעימה.

חברות גדולות העוסקות בפיתוח וחדשנות, נוהגות לעצב את סביבת העבודה עוד בטרם בחרו את העובדים וזאת מיתוך הצורך לעזור לעובדים לחשוב מחוץ לקופסא ובכך לתרום רעיונות ופתרונות קריאייטיבים לעסק. הקשר בין עיצוב סביבת העבודה לתפוקת העובדים הוכח פעם אחר פעם ויצר צורך בליווי מקצועי במסגרת הליך עיצוב המשרד.

אדריכלים ומעצבים רבים מתמחים בעיצוב משרדים שהפכו בשנים האחרונות לצרכנים אדוקים  בתחום עיצוב הפנים. אנו בחברת אליעד יהלום צילום, מיישרים קו עם הצורך העיצובי בתחום זה ומייצרים פתרונות עיצוב המותאמים במיוחד לחללי עבודה. בשונה מעיצוב בית המכיל לרוב רהיטים מרובים ופינות מוגדרות עבור משתמשי החלל, בעיצוב המשרד עולה האתגר העיצובי מדרגה כאשר נדרשת יצירת אווירה בעזרת ריהוט וציוד משרדי.

צבעוניים ומיוחדים ככל שיהיו, מספקים חפצי הריהוט במשרד רק מקצת האווירה הדרושה ולכן השימוש בתמונות למשרד, יקפיץ את העיצוב ברגע ויעזור מאד ביצירת סביבת עבודה חיובית.

בחירת תמונות למשרד

בעזרת תמונות למשרד, ניתן לתרגם את מהות העסק ודרישותיו כאשר בוחרים תמונה המייצגת את האמירה העסקית המייצגת את בית העסק. באתר שלפניכם, מאות תצלומים נדירים ממקומות רבים בעולם. מגוון התמונות למשרד המוצע  באתר, עלול להיות האויב שלכם בבחירת התמונה הנכונה לסביבת עבודה מותאמת ולכן חשוב לעצור לרגע ולהתמקד בצורך ולאו דווקא בהיצע. אחד מסוגי החברות ששמות דגש על בחירת תמונות נכונה למשרדים שלהם הן חברות מאזור המרכז בכלל וחברות של טבעות נישואין בורסה (המתחם ברמת גן) בפרט.

בטרם תיגשו לבחור תמונות למשרד, חשוב להגדיר את הצרכים שלכם מסביבת העבודה ומהחלל הספציפי אותו אמורה התמונה לשרת. אם ניקח לדוגמא את חדר הישיבות המרכזי, בו מתקבצים כל המוחות ע”מ להעלות רעיונות שיקדמו את העסק, חשוב לייצר באותו חדר אווירה מזמינה ויצירתית תוך “הסתכלות מגבוה” על הרעיונות הנזרקים בחלל החדר.

לחלל זה נעדיף תמונות במראה רך ובצבעים  בהירים. באתר שלפניכם, מוצגות תמונות לעיצוב המשרד, המתעדות “מבט מגבוה” על נופים, או חפצים. ניתן לייצר מקור שאיפה כאשר משתמשים בתמונות האומרות שמיים ועננים לבנים. לעומת זאת כאשר בוחרים תמונה למשרד האישי, המהווה “מקום מפלט” מהמולת העסק או מקום מפגש בפגישות היכרות מעטות משתתפים. חשוב לייצג את עצמם בעיצוב הקירות ולכן, בחרו תמונות המרגיעות אתכם או מתעדות מקומות שאתם אוהבים במיוחד ואפילו תמונות למשרד המאפיינות את טעמכם האישי גם ללא אמירה עיצובית מוגדרת.

בחנות האתר, ניתן למצוא מאות תמונות למשרד המשרתות מגוון רחב של צרכים עיצוביים לעסק שלכם. הנכם מוזמים לסביבת העבודה המעוצבת שלנו באתר, בו תוכלו למנף את העסק שלכם  בעזרת תמונה עם מטרה. בהצלחה!

דילוג לתוכן